TME IITh

Forum naszej klasy z pomocnymi informacjami

Ogłoszenie

Witam wszystkich na nowo powstałym forum naszej klasy II Th!

#1 2009-03-06 21:08:36

RozbełtaneJajeczko

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 42
Punktów :   

LINEAGE 2

Lineage 2
http://img10.imageshack.us/img10/2569/linerage2banner.jpg

    A więc zaczynam...
Przedstawię grę uważaną przeze mnie za najlepszego MMORPG’a w jakiego udało mi się pogrywać .
Gra wdg. Mnie jest jak ja to nazywam „STYCZNA” (xD) dlatego iż praktycznie wszystko w niej jest na wyrównanym poziomie...

    Grywalność:
              http://www.lineage2-online.com/gallery/screenshots
W niektórych MMORPG’ach mamy do wyboru RASY, tak też jest w przypadku L2.
Grywalne rasy to :
            *Ludzie ;D
            *Elfy
            *Orkowie
            *Czarne Elfy
            *Krasnoludki
                ( oraz od wersji L2:Kamael, *Kamael)

Wybieramy rasę odpowiednią naszym wymaganiom, wyglądowi bądź też Statystykami

Na samym początku wybieramy klasę –Fighter lub –Mage (wiadomo o co chodzi ;D)

No i zaczynamy przygodę )
Szybko przejdę do sedna ;D -> po osiągnięciu 20 lv zmieniamy Klasę na kolejną
(taką mid-lvl) zaczynają się nowe skille itp. A po osiągnięciu 40lvl drugą klasę, która najczęściej towarzyszy ludzikom do końca ich gry a jest jeszcze 3 klasa ale o tym później ;P

Po zrobieniu 3 questów na Second-class  zaczyna się cały miodzik, co 4lvl dochodzi nam od groma nowych skilli aktywnych jak i pasywnych, co tworzy naszą postać bardziej fascynującą.

W L2 jest coś takiego co spotyka się nie za często w grach a praktycznie widziałem coś podobnego tylko w 1 grze MMORPG, mianowicie są to SOULSHOTY bez których expienie lub jakikolwiek wypad jest bardzo ciężki. Soulshoty są to malutkie kapsułki które kupujemy w najbliższym Magic Shopie za rozsądne ceny (wyższe Grade shotów [czyli odpowiednie dla danej broni] wytwarzają gracze grający krasnoludkami).

Generalnie bicie tzw. Mobów w L2 jest... przyjemne, zależy także czy wybraliśmy postać która najlepiej nam przypadnie do gustu .

Armor/Weapon

Armorów jest bardzo dużo, jednak w L2 istnieje coś takiego jak SET’y czyli musimy zebrać rękawiczki, torso,spodnie, hełm i buty aby otrzymać atrybuty które bardzo dużo zmieniająw grywalności naszą postacią. Tak samo jest z brońmi których jest jeszcze więcej, można ją wyEnchantowac (armory tez można ale robi się to rzadziej)  przez co „świecą” i robią kozacki efekt ;D lub dodaćdo nich specjalne właściwości np. +Health (+25%do naszego HP) .

Jeżeli już w miarę ogarniemy L2 możemy zainteresować się KLAN’em czyli dodatkowym miodnikiem w grach MMORPG. W L2 wykonano system KLANÓW Celująco. Na ogół trudno znaleźć ogarnięty klan z ogarniętymi graczami, ale jeżeli takowy znajdziemy, to mamy zapewniony dodatkowy + z gry .
A czemu tak wychwalam system KLAN’ów w L2 ?
Możliwość zakupienie Clan Hall – domek klanowy zależnie od tego gdzie jest mamy w nim darmowe Ulepszenia tzw. Buffy ;D. Jeżeli posiadamy Klan który posiada Clan Hall w dobrym miasteczku, no to jeszcze jeden + z grywalności
Kolejną rzeczą jaka jest świetna w L2 związana z klanem, są to Oblężenia Zamków.
Spotykają się w nim
                                  Klanu Broniące v.s. Klany Atakujące
                                                         Lub
           Boty Broniące (które nie są takie słabe ;D) v.s. Klany Atakujące

I zaczyna się, wybrana godzina np. 17:00 w piątek, wbijamy i łupiemy.
Na takie cośwarto zmniejszyć grafikę chyba że mamy uber pr0 kompa który pomieści ok. 100 ludzików napieprzających nukami lub innym gównem ;D

Zająć zamek nie łatwo, Siege trwa 2h (jak dobrze pamiętam...) jeżeli chcemy zdobyć Zamek naszym klanem, musimy doprowadzić naszego Klan Lidera do kryształku znajdującego się wewnątrz tego zamku, co jest nie lada wyzwaniem.

Dodam jeszcze że można tworzyć Sojusze które niekiedy bywają najlepsze na serwerze bo tworzone są przez profesjonalnych graczy, lub z klanów które podbiły któryś z zamków.

W L2 istnieją Potworki sielniejsze na które potrzebne jest Party (jak w każdym mMORPG) jednak L2 oferuje coś takiego jak EPIC boss... Mają one po kilka miliardów HP i najczęściej biło się je po 3 do 5 godzin (tak tak NO LIFE xD ). Większość osiąga do 4 monitorów (xD) wysokości więc robi kolosalny efekt, a dropy jakie z nich wypadają są warte świeczki

Teraz troche o systemie PvP.
Wdg. Mnie system PvP w L2 jest najlepszy jaki widziałem w grach MMORPG.
    Charakteryzuje go to iż KAŻDĄ klasą, możemy zwyciężyć PvP...
Oczywiście klasy buffujące lub healujące mają z tym problemy, lecz Dobrze wyposażone sprawiają problemy i widziałem przypadki zwycięstwa tego typu ;D
Tak więc po prostu musimy ogarnąć swoją klasę, poznać jej dobre i słabe strony, wiedzieć kiedy na chwilkę się wycofać a później uderzyć lepszą siłą.

W L2 istnieje coś takiego jak WYZWANIE drugiej osoby i czekanie na akceptacje bądź nie.
Jednakże jest także to iż dana osoba może nas bić a My nie oddając, możemy zginąć, wtedy osoba atakująca Nas zostaje tzw. PK .

Grafika itp. :

No więć grafa w L2 jest wdg. Mnie także najlepsza jaką widziałem, a to dlatego że NIC w niej nie ma za dużo. Czyli... nie za dużo kolorów, pozostawanie w pełnym realizmie oraz drogi nie są zabarykadowane mobami tak jak to jest w innych grach tego typu. Mając dobrego kompa gdy włączymy na Wysoki poziom grafiki + Shadery i te inne sprawy, możemy „karmić” oczy tymi niesamowitymi niekiedy pejzażami.

Moby czyli potworki... Jest ich cała masa, niekiedy tak samo wyglądają lecz inaczej sięzwą i mają odmienne statystyki, jednak najczęściej widzimy jeden bądź więcej odmiennych elementów ;D. Potworki istnieją jako te WIELKIE zajmujące cały ekran niekiedy, jak i te malutkie

Armor/Weapon
                         Grafika Armorów oraz Weaponów jest bardzo dopracowana, szczególnie trzeba tutaj podkreślić Armory. Gdy posiadamy Ekwipunek godny np. 70 lvl naprawdę warto trochę popatrzeć na swoją fenomenalnie wyglądającą postać )

Skille
                        No to taki maluteńki minusik ;D
Ponieważ w L2 niektóre skille są mało efektywne bądź wcale ;D Lecz jak powiedziałem to maluteńki minusik


Miasta / NPC
        Miasta, jest ich troszkę a każdęczymś się różni od poprzedniego, bardzo wysoka dbałość o szczegóły. NPC w shopach itp. Się powtarzająlecz kluczowe NPC pomocne w Questach itp. Wyglądają inaczej.

Bohater
    Czyli po prostu nasza postać... Każda rasa wygląda fenomenalnie, szczególnie cycki Czarnych Elfek ( >.< ) są gigantyczne aż żal dupę ściska. Jednak wszystkie postacie wyglądają szałowo i niekiedy oddają charakter właściciela ;D

Ścieżka dźwiękowa
            To także masakrycznie duży +. Muzyczek i odgłosów jest niesamowicie dużo, z czego tych pierwszych idzie słuchać naprawdę bardzo ale to bardzo długo. Wzbogacają relaks dla mózgu i powodują rozluźnienie. Taki efekt chcieli pewno uzyskać producenci


Ocena:

    Minusy
        -  Największym minusem jest trudność zdobycia lepszego ekwipunku...
    Dla graczy rozpoczynających przygodę z L2 jest trudno ogarnąć, co zrobić aby mieć lepszy eqp. A to przyznaje jest bardzo ciężkie nawet gdy to ogarniemy. Jednak efekty jakie z tym przyjdą są warte tych kilku godzin spędzonych na zbieraniu materiałów i pieniążków

                         -Questy, w L2 praktycznie ja zawsze robię tylko te questy które są potrzebne do życia, czyli 1st class, 2nd class i na 3rd class które pochłania niebagatelne godziny i można przy tym albo się cieszyć, albo jebnąć na sutki ;/ . Ale mówię iż w L2 jest dużo questów lecz są One na Priv Servach najczęściej gówno warte .

-    Czyli płatności... L2 jest grą płatną i aby zagrać bez płacenia... wiadomo Priwate, ale jak to bywa z innymi grami tego typu, NIE MA Z TYM PROBLEMU (mam namyśli szukanie priva) Serwer który odpowiada naszym wymaganiom znajdziemy szybciutko ;D


Ja osobiście wystawiam Lineage 2 ocenę 9+/10
Cenię tą grę bardzo i gdy raz sięw nią zagra i ogarnie (czyli się nam spodoba) na pewno do niej będziemy wracali. Grałem w L2 łącznie ok. 5 latek z czego kilka razy mówiłem iż kończę z tą grą, jednak częściej do niej wracałem Jest to dla mnie gra idealna do grania z Kumplami itp. W Wakacje (kiedyś nie tylko ;D ) Praktycznie w L2 zawsze jest coś do roboty jak nie Exp to pomoc innym lub napierdalanka PvP

Opis opisałem szybciutko ale mógłbym na niewiadomo ile stron to napisać xD
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie gry lub chcę poznać każdą klasę w L2 to mogę mu wytłumaczyć Plusy i Minusy każdej z nich ;D na nr gg 3494754.


Peace ALL

[Zagubiony]Nie strzelaj podwójnych wątków!


   THIS IS ME... MARIO !
http://www.cwaniak.rembertow.net/ <- Najlepsze filmy domowej roboty, POLECAM !
http://img299.imageshack.us/img299/7637/0621cd38957553cb0c1c00a.gif

Offline

 

#2 2009-03-06 21:15:56

Zagubiony

Administrator

10826382
Skąd: TME
Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: LINEAGE 2

Wszystko git opisane, może nawet się zlooka tą gre Opis 9/10

P.S Jestem z Ciebie dumny dorosly! Jako jedyny coś piszesz na tym forum, za to leci punkt respa do Ciebie!

Zagubiony


http://www.speedtest.net/result/419648598.png

Offline

 

#3 2009-03-06 21:17:49

RozbełtaneJajeczko

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 42
Punktów :   

Re: LINEAGE 2

http://www.dailymotion.pl/relevance/sea … eage2-vol2


Oto wszystkie dostępne klasy w Lineage 2 (bez nowej rasy Kamael)

Wszystko ładnie i schludnie ukazane w filmiku. Polecam

Ostatnio edytowany przez RozbełtaneJajeczko (2009-03-21 13:37:04)


   THIS IS ME... MARIO !
http://www.cwaniak.rembertow.net/ <- Najlepsze filmy domowej roboty, POLECAM !
http://img299.imageshack.us/img299/7637/0621cd38957553cb0c1c00a.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaworldots.pun.pl www.bjjszczecin.pun.pl www.forumawf.pun.pl www.acvstppbf.pun.pl www.zsz1.pun.pl